Omegle Sohbet Omegle Chat

Omegle Sohbet Omegle Chat omegle dünyanın her yerinden ulaşılabilen ilk amacı yazı ile sohbet olan ve bu konuda dünyanın dört bir tarafından insanlar ile seviyeli bir sohbet ortamı kurabildiğiniz bir sitedir. Bu konuyu açmadan önce aklımıza sohbet kelimesi gelince ilk olarak omegle gelmiştir. Yanlız omegle’nin ilk amacı yazışma ile insanların birbirleri ile chat yapmaktı. Fakat omegle chatroulette’in bu denli popüler olduğunu gördükten sonra var olan kullanıcı kitlesinin azalması sebebiyle ufak bir eklenti ile video chat özelliğini aktif etmiştir. Omegle chatroulette ile sohbet chat platformlarında neredeyse büyük bir rekabet içindedir. Omegle’de görüntülü konuşma yamak için ilk olarak omegle’nin sitesine giriş yapıyoruz. Omegle açıldığında karşımıza Talk the stranger’s sloganı çıkıyor anlamı Yabancılarla Konuş.Omegle açıldığında karşımıza hangi platformda sohbet edeceğimizi seçmemize yarayan iki mavi buton çıkmaktadır.İlk açılışta Video butonu gri durumdadır.Video özelliği için java yazılımının bilgisayarınızda kurulu olması gerekidir. Eğer açılışta sizlere java uygulaması çalıştırılsınmı şeklinde bir uyarı verirse kabul etmelisiniz.
omegle, omegle chat, omegle sohbet, omegle chat türkiye, omegle sohbet türkiye,omegle, omegle chat, omegle sohbet, omegle chat türkiye, omegle sohbet türkiye,omegle, omegle chat, omegle sohbet, omegle chat türkiye, omegle sohbet türkiye

117 views

13 Temmuz 2011
Okunma 117
bosluk

Omegle chat

Omegle chat Basit Bir Chat Programı Olan Omegle chat, İnsanların Muhabbet Ederken Yaşadıkları Kimlik Çekingelerini Ortadan Kaldırmaktadır. Omegle chat şu aralar herkesin dilinde. aslında bir sohbet sitesi olan omegle, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor. benzerlerinden oldukça farklı olan sitede kullanıcılar ne bir isim ne de bir nick kullanabiliyor. Omegle Nedir? * İnternetten hiç tanımadığınız insanlarla tamamen isimsiz chat yapmaya yarayan site… * Nick falan olmadan, tanımadığınız bir kişiyle birebir muhabbet ettiren site. bayağı eğlenceli muhabbetler dönebiliyor. * Hiç tanımadığınız bir ecnebiyle muhabbete giriştiğiniz gayet eğlenceli durabilecek bir site… pek yakında türklerin ortalığı mohaç meydan muharebesine çevirmelerinden korkmaktayım ki hafif hafif delaletleri ortaya çıkmaktadır. İnsanların hiçbir kullanıcı bilgisi girmeden anında login olarak muhabbete daldığı bir sohbet sitesidir. Giriş yaptıktan sonra rastgele olarak atanan iki kişi konuşmaya başlıyorsunuz. Karşınızdaki kişi “yabancı” olarak etiketlenirken sizin mesajlarınız da “you” olarak ekrana yansımakta. Havadan sudan şeylerle başladığınız konuşmada iki taraf da birbiri hakkında fikir sahibi olmadığından muhabbet edecek çok fazla konu ortaya çıkıyor. Genellikle ilk yazışmalar; hi, where are you from, how old are you gibi klişelerden de oluşsa da ilerleyen vakitlerde çok eğlenceli diyaloglar yaşanabiliyor.

24 views

12 Temmuz 2011
Okunma 24
bosluk

Omegle sohbet

omegle sohbet Evet arkadaşlar omegle parlak zekaya sahip bir lise öğrencisi tarafından geliştirilen sistem sistem bize dünyanın her tarafından insanlarla sohbet edebilme imkanı sunuyor.Peki diyecekseniz bir çok sistem var bu şekilde işleyen neden bu siteye gireyim? Ben size söyleyeyim.
Omegle de öncelikle üyelik sistemi yok,kullanıcılara random chat(rasgele)olanağı sunuyor.Nick,üye olma,e posta,isim gibi bilgiler paylaşılmadan dünyanın herhangi biriyle sohbet edebiliyorsunuz.Bu sohbeti istedeğiniz zaman kesip başka birine bağlanabiliyorsunuz.Basit ve sade bir arayüze sahip sitede onbinlerce insan vakit geçiriyor.Bu rakam belkide biraz az oldu çünkü ne zaman baksam online kişi sayısı artıyor.Sitede Türk sohbetseverler oldukça fazla.En son yapılan bir yenilik sitede artık video chat de mümkün.Fakat bu sistemi bazı insanlar başka amaçlar için kullandığı için buna pek yaklaşmayın derim

16 views

11 Temmuz 2011
Okunma 16
bosluk
operatör olmak Son Yazılar

Son Yorumlar