HistPist Sohbet Chat Odaları

HistPist ,Sesli Siteler ,Sesli Dünya chat sohbet odaları sizler için en kaliteli hizmeti vermekte . örnek ile hist pist sitesi süre ve kontur ile faaliyete geçmiş çogu kullanıcının kontur ,sure ve dakika ile chat sohbet yapabildigi bir chet kanalıdır bir portal türünde olan hist pist sitesi seslisiteler arasında reklam vererek kullanıcı toplamaya çalısmıstır . ama 1 tek php portal odasına sahip olan sitenin ses ve görüntü kalitesinin kötü olması ve sohbeti birden süreli ve ücretli yapmasıyla başarıdan uzak kalmıstır seslidünya sitesi olarak biz sizlere hispist çet sohpet odalarında ücretsiz sınırsız üyeliksiz kamerali görüntülü sohpet imkanı saglıyor ya sizler nedersiniz ?

Bütün arkadaş arayanlar burada sizlerde 30 adet bedava ücretsiz odalarımzı cet yapmak istemezmisiniz cet odalarımızdan bazıları sunlardır ;

Özel Oyun odası
Sesli İzdivaç ODası
Geyik Odası
Hiştpişt nerdesin odası

Haydi beklemeden zaman kaybetmeden Asagıdaki Sesli Görüntülü Sohbete Giriş Resimine tıklayınız Hemen İçeri Giriş Yapın.

80 views

30 Temmuz 2011
Okunma 80
bosluk

Showalem.Com Msn Show Sitesi

Showalem.Com Size Bu Yazımızda Detaylı Bilgi Vereceğimiz Sitelerden Birisi.Showalem.Com Sitesi Online Msn Show Sitesidir.Bu Sitenin İşleyiş Sistemi ve Prensibide Diğer Msn Show Siteleri Gibidir.Üyeler Sitedeki Online Msn Showcu Kızlarla Görüşmek İçin Site Yönetimi İle İletişime Geçerek Kredi Satın Alırlar ve Daha Sonrada Ana Sayfada Online Olan Modelden Randevu Alırlar.Sonrada Kullanıcı Modelin Kendi Msnesini Eklemesini Bekler.Model Panel Ekranına Düşen Üyenin Msn Adresini Kendi Msnesine Ekler ve Msn Üzerinden Özel Olarak Sesli ve Görüntülü Sohbetetmeye Başlarlar.Sizde Showalem.Com Sitesindeki Bir Birinden Güzel ve Çılgın Bayan Msn Showcular İle Görüşmek İçin Lütfen Yukarıdaki Sohbet Girişine Tıklayarak Öncelikle Sitemize Üye Olunuz.

30 views

27 Haziran 2011
Okunma 30
bosluk

web cam chat Kameralı Canlı Sohbet

Türkiyenin eniyi kameralı canlı sohbet sitesine hoşgeldiniz. Sitemiz kullanıcılarına tüm hizmetlerini “ÜCRETSİZ” sunmaktadır. kameralı sohbet yapmak için ilk yapmanız gereken yukardaki resme tıklamaktır. Daha sonra rumuzunuzu yazarak odalarımızda online sesli görüntülü sohbete başlayabilirsiniz.
Odalarımızda online kameralı canlı sohbet ederken aynı zamanda müzik dinleyebilir, izdivaç kurabilir, yarışma organizasyonlarına katılabilir, güncel haberleri takip edebilirsiniz. Türkiyenin ve Dünyanın birçok kentinden üyeyi bünyesinde barındıran canliAlem tüm kullanıcılarına iyi eğlenceler diler.

29 views

26 Haziran 2011
Okunma 29
bosluk
operatör olmak Son Yazılar

Son Yorumlar